Tentoi të fusë celular në burgun e Fushë – Krujës, bie në pranga 33-vjeçari (EMRI)

Kliko per me shume info

Një 33-vjeçar është arrestuar nga policia pasi eshtë kapur duke futur një aparat celular në burgun e Fushë-Krujës.

Policia bën me dije se i arrestuari është Artur Xhepi, 33-vjeç, banues në Fushë Krujë.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe mbi të arrestuarin rëndon vepra penale e “Futja e sendeve të ndaluara në burg.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.