Jetë luksoze dhe çanta plot me para, Noizy publikon fotot pas koncertit

Kliko per me shume info

Reperi i njohur, Noizy, njihet si një ndër personazhet publike që bëjnë jetë luksoze.

Makina të fundit, rroba moderne dhe ora super të shtrenjta janë ato që komentohen jashtëzakonisht shumë në media.

Kliko per me shume info

Ndërkaq së fundmi ai ka dhënë edhe më shumë hapësirë për të shkruar për të, pasi ka publikuar disa imazhe në Snapchat, ku shihet duke e mbushur çantën me shuma të majme parash.

Mesa duket suksesi i tij fsheh miliona të fituara prej koncerteve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.