Çani zbulon kush qëndron prapa largimit të kreut të SHISH: Ajazi bëri gol!

Arjan Çani i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, thotë se sulmi i Ramës ndaj gazetarëve, largimi i kreut të SHISH dhe deklarata të tjera të kryeministrit Rama bëhen për të shpërqendruar vëmendjen ndaj problemit të drogës.

Çani: Këtu janë amerikanët. As Rama nuk ka bërë presion, as Meta. Berisha bën sikur nuk kupton. Janë amerikanët që i thonë zotëri ti e bëre golin. Hap krahun.

LEXO EDHE:  'Një skandal i madh do të shpërthejë, ja kush fshihet pas aleancës së ‘Bijëve të k...’

Kliko per me shume info

Zheji: Çfarë goli ka bërë?

Çani: Për herë të parë në Shqipëri ke një ish-ministër të Brendshëm të akuzuar për trafik droge. Të duket gjë e vogël?! Ajazi ka dhënë një dorë. Vishos vërtet nuk i duhet njeriu. Nëse Visho nuk flet dhe nuk i dëgjohet zëri, unë mendoj se janë amerikanët mbrapa.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here