EMRAT/ Krim brenda familjes në Kavajë, burri vret gruan me thikë

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Kavajë, ku një burrë ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij.

Burime nga Policia bëjnë me dije se Sami Metushi ka qëlluar gruan e tij Sose Metushi me thikë.

Kliko per me shume info

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fashtin Karpen të Kavajës për motive të dobëta.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe ka arrestuar autorin./LAJMIFUNDIT.AL/

Njoftimi i policisë

Me date 23.11.2017, rreth ores 11:00, ne Sallen Operative ka ardhur nje telefonate se në Kavajë, në fshatin Karpen ka ndodhur krim në familje:

Menjeher në vendgjarje kanë mberritur shërbimet e Policise dhe Ambulaca ku nga verifikimet paraprake ka rezultuar se:

Në Kavajë, në fshatin Karpen, rreth orës 11:00 ,shtetasi S.M, 50 vjeç, në banesen e tij ka vrarë me armë të ftohtë (thikë) bashkëshorten e tij shtetasen S.M.

Nga shërbimet e Policisë u bë e mundur arrestim i shtetasit S.M. i cili ështe dërguan në Komisariat.

Grupi hetimor ndodhet vendgjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.