Burri përplaset nga treni i mallrave, shpëton pa asnjë gërvishtje

Kliko per me shume info

Njerëzit janë tronditur pasi ishin dëshmitarë dhe kanë parë me sy se një burrë u përplas nga një tren i mallrave të rënda dhe ka shpëtuar mrekullisht plotësisht i padëmtuar.

Një pasagjer i tronditur filmoi pamjet e incidentit të habitshëm në stacionin hekurudhor të Bankata të Deoria në shtetin indian të Uttar Pradesh.

Kliko per me shume info

Besohet se njeriu po përpiqej të kalonte nga një platformë në tjetrën duke ecur nëpër shina – dhe u përfundoi nën një tren i cili ishte duke pritur të largohej./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.