Burri kërcënon ish-bashkëshorten, Policia: Nuk e lejonte t’i shihte fëmijët e mitur

Kliko per me shume info

Një 38 vjeçare është kërcënuar nga ish-bashkëshorti i saj pasi ajo nuk e linte të takonte fëmijët e mitur.Gruaja ka marrë urdhër mbrojtje, por sipas Policisë ajo kishte disa kohë që ishte ndarë dhe nuk lejonte fëmijët që të takoheshin me babain e tyre, duke qenë dhe në kundërshtim me gjykatën.

Njoftimi i policisë:

Kliko per me shume info

Më datë 09.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin S.M, vjeç 43, banues në Tiranë, pasi dyshohet se në kundërshtim me vendimin e Gjykatës, nuk lejon të takoj dy fëmijët e mitur si dhe në rrjetet sociale, ka kanosur me fjalë ish-bashkëshorten O.M, vjeç 38, banuese në Tiranë, të cilës iu plotësua kërkesë-padia për lëshimin e Urdhrit të mbrojtjes. Materialet i kaluan Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Ligji nr. 9669, datë 18.12.2006, “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”. Nenet 321 e 84 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.