E reja ikën nga shtëpia, burri e kërkon me Polici, por mëson të vërtetën “e hidhur”

Kliko per me shume info

Një 28-vjecare e ka braktisur bashkëshortin e saj dhe është larguar nga shtëpia.

I shoqi ka bërë denoncim në Polici, dhe blutë menjëherë kanë nisur punën për gjetjen e saj.

Kliko per me shume info

Kur është gjetur nga Policia, e reja ka thënë se është larguar me dëshirën e saj.

Njoftimi nga Komisariati i Policisë:

Më datë 15.11.201, shtetasi J.G, vjeç 34 banues në fshatin Kolanec, kallëzon se më datë 14.11.2017, i është larguar nga banesa bashkëshortja A.K, vjeç 28. Konfirmojmë se tashmë shtetasja A.K është gjetur dhe deklaron se është larguar me dëshirën e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Korçë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.