Bukuria në gen/ Floriana Garo prezanton babanë e saj

Kliko per me shume info

Ish-missi shqiptar, Floriana Garo prej kohësh është zhvendosur në Zvicër, ku pranë partnerit të saj ka filluar një jetë të re. Gjithashtu Garo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nëna e një vajze.

Sot është një ditë e rëndësishme për moderatoren pasi babai i saj sot feston ditëlindjen. Bashkë me foton e publikuar ajo i ka dedikuar dhe disa rreshta të atit:

Kliko per me shume info

“Gëzuar ditëlindjen babi im. Gjithmonë një inspirim, ai më bën të ndihem shumë krenare që jam vajza e tij.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.