Brad harron Angelina Jolie, nis nje romance me princeshen e Monakos

Kliko per me shume info

Nje vit pas ndarjes se ciftit Angelina Jolie dhe Brad Pitt,ky i fundit duket se ka hedhur pas kraheve martesen me yllin e hollivudit, duke nisur nje jete te re.

Pas romancës 12 vjeçare me aktoren, Brad tashme 53-vjeçar, duket se ka nisur nje lidhje te re me princeshën e Monakos, Charlotte Casiraghi dhe se kanë 1 muaj që dalin së bashku. Ata janë para përpara disa kohësh në një muze arti në Los Anxhelos ku nuk janë ndarë për asnjë sekondë nga njëri-tjetri.

Kliko per me shume info

Charlotte Casiraghi është fëmija i dytë i Caroline, Princesha e Hanoverit dhe Stefano Casiraghi, dhe mbesa e Grace Kelly. Ajo ka qenë në një lidhje me komedianin Gad Elmaleh me të cilin ka një djalë katërvjeçar, Raphael.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.