Braçe i tha: “S’më ha k…”, reagon për herë të parë Agron Shehaj: I pangopur

Kliko per me shume info

Reagon për herë të parë deputeti i PD Agron Shehaj pas sherrit të ashpër me Erion Bracen në Komisionin e Ekonomisë.

“Ik se s’më ha k…” i tha ndër të tjera Braçe Shehajt ndërsa ky i fundit e cilëson si të “të pangopur”.

Kliko per me shume info

REAGIMI I SHEHAJT:

Kërkova fjalën në Komisionin e Ekonomisë dhe u mohua për të disatën nga kryetari i saj. I thashë atij se s’mund të ndërpresë fjalën e opozitës.
Pasi u mohua dhe pas fyerjeve të papranueshme, iu kheva duke i thenë se “je një hiç që ke 27 vjet që jeton në kurriz të njerëzve dhe vazhdon t’u marrësh shpirtin. Nuk ke punuar asnjë ditë në jetën tënde. Të të vijë turp, i pangopur”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.