Bora Zemani: Duhet të iki apo të qëndroj (FOTO)

Kliko per me shume info

Gjatë ditëve të fundit moderatorja Bora Zemani dhe Dj Vin Veli janë vënë sërish në qendër të vëmendjes mediatike dhe shkak është bëtë sërish lidhja e tyre.

Sipas mediave çifti i ka dhënë fundi lidhjes së tyre, ndërkohë që asnjëri prej të dyve nuk është shprehur rreth një fakti të tillë.

Kliko per me shume info

Madje gjatë ditës së sotme gazetarja sportive Bora Zemani, ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese dhe krahas saj shkruan: “Duhet të iki apo të qëndroj”. Ende nuk dihet saktësisht se çfarë bëhet me çiftin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.