Bogota, autobusi bie në greminë, 14 të vdekur

Kliko per me shume info

Si pasojë e një aksidenti komunikacioni, kur një autobus ka ra në një greminë në Bogota, kanë humbur jetën 14 qytetarë, në mesin e të cilëve janë edhe dy fëmijë dhe 38 të tjerë janë lënduar.

Koloneli policor Huan Carlos Tores ka thënë se autobusi ka rënë rreth 300 metra nga rruga, pasi shoferi kishte humbur kontrollin e autobusit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.