Blerim Xhemali ndahet nga gruaja modele, bën akuza të forta

Kliko per me shume info

Kur dukej se gjithçka shkonte më së miri mes Xhemailit dhe bashkëshortes së tij Erjona Sulejmanit, por në fakt nuk paska qenë kështu.

Të i ndikuar edhe nga deklaratat e fundit të bashkëshortes së tij, futbollisti Xhemaili i ka dhënë fund martesës me Erjonën me të cilën ka edhe një djalë.

Kliko per me shume info

Përmes avokates së tij, Xhemaili ka lëshuar një deklaratë, ku bën të ditur se gjithçka tashmë ka marrë fund dhe ka nisur proceduarat për divorc.

Xhemaili akuzon gruan e tij për përdorimin pa kriter të mbiemrit të tij, si pjesë e punës së saj në modeling dhe prezantim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.