Ngriu vezët, Xum Allushi “ironizon keq” këngëtaren Bleona Qereti

Kliko per me shume info

Një video që publikoi këngëtarja Bleona Qerreti që tregonte procedurën e ngrirjes së vezëve, ngjalli reagime të mëdha në publik, ndërsa pamjet u bënë virale.

Kur shumë prej komentuesve e mbështesnin, kishte edhe nga ata që e ‘kryqëzuan’ këngëtaren.

Kliko per me shume info

Por, për disa ishte frymëzim për të bërë humor. Duke imituar “Bleonën”, Xum Allushit tregon “mënyrën e tij të ngrirjes së vezëve”.

“@Bleona Qerreti dhe vezët e ngrira. hap pas hapi”, shkruan ai në video, ndërsa flet në anglisht dhe shpjegon hap pas hapi procesin”- shkruan Xumi përbri videos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.