Bleona Qerreti habit ndjekësit, del me të brendshme në mes të rrugës

Kliko per me shume info

Këngëtarja Bleona Qerreti ka habitur ndjekësit me gjestin e fundit që ka bërë teksa ka qenë duke realizuar një set fotografik me të brendshme. Këngëtarja ka dalë në rrugë të blejë një petull, e cila do ti duhej për setin fotografik me të brendshme dhe peliçe të zezë.

Kliko per me shume info

Këngëtarja Bleona Qereti ka habitur ndjekësit të rrjete sociale me videot e fundit të publikuara. Ajo është duke realizuar një set fotografik në të cilin shfaqet me të brendshme. Mirëpo duke pasur aprasysh tipine çmendur të këngëtares duhet të themi se kjoq ë ka bëërë nuk është ndonjë çudi e madhe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.