Bleona e zhveshur në dush, Ermal Mamaqi i futet në dhomë dhe e filmon

Kliko per me shume info

Këngëtarja Bleona Qereti ditën e sotme do të jetë e ftuara e Ermal Mamaqit në emisionin ”Xing”, ku mesa duket kjo intervistë do të jetë krejtësisht ndryshe.

Në një video të publikuar nga Ermali shihet një pjesë nga xhirimet, ku Mamaqi është “fshehur” në dhomën e Bleonës dhe e shikon atë teksa bën dush, pamje në të cilat mund të shihet trupi i këngëtares i zhveshur.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.