Blen patate në vend të Iphone 6 për 100$, mashtrohet nga burri misterioz

Kliko per me shume info

Një grua pretendon se është ‘mashtruar’ pas blerjes së një iPhone 6 në një marrëveshje të së premtes së zezë dhe ka përfunduar duke marrë një kuti me patate.

Ndërkohë që shitjet vjetore të së premtes së zezë mund të jenë një mundësi e artë për të kapur një ujdi, gruaja nga Wisconsin duket se ka qenë me të vërtetë e pafat.

Kliko per me shume info

Në një video virale të postuar fillimisht në LiveLeak, gruaja e panjohur thotë se pa një kamion të zi me balona dhe postera të së Premtes së zezë rreth lagjes së saj në Milwaukee. Ajo thotë se makina ishte e mbushur me pajisje, rroba dhe aksesorë, dhe ajo mendonte se kishte arritur një Pazar të kënaqshëm kur shoferi pranoi të shiste telefonin për vetëm 100 dollarë.

Por kur ajo u kthye në shtëpi, ajo thotë se ajo ishte e tmerruar kur zbuloi se ajo ishte mashtruar dhe kutia ishte e mbushur me 11 pjesë të copëtuara patatesh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.