“Billboard” shpall këngëtaren e famshme, ’’Femra e Vitit’’

Kliko per me shume info

Ajo ka patur një vit të mbushur me ngjarje, duke publikuar muzikë të re, duke u emëruar si personazhi më i ndjekur në Instagram, dhënies fund të romancës së tij me The Weeknd dhe ribashkimin me ish të dashurin, Justin Bieber.

Viti i Selena Gomez sa vjen e bëhet më i bukur pasi ylli i “Disney” është emëruar “Femra e Vitit” nga “Billboard”.

Kliko per me shume info

25-vjeçarja ka festuar këtë titull duke pozuar për këtë revistë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.