Big Mama e pranon: Jam ndarë nga i dashuri, nuk do ketë dasmë

Prej disa kohësh në media kanë qarkulluar lajme se Big Mama ishte në përgatitje e sipër për dasmën e saj që supozohej të ishte brenda kësaj vjeshte.

E ftuar këtë të shtunë në ‘Thumb’ këngëtarja ka treguar më shumë rreth kësaj historie që e ka quajtur një aludim të medias dhe madje ajo është ndarë nga i dashuri.

LEXO EDHE:  Oriola çmend ndjekësit me foton seksi, befason Rasheli: E kam parë unë pa fustan!
Kliko per me shume info

“Asnjëherë me gojën time nuk kam thënë se do të bëj dasmë. Vetëm kaq kisha pranuar që jam në një lidhje. Nuk ka dasmë, nuk do të ketë. Unë nuk jam më në një lidhje. E provova por nuk shkoi edhe kaq. “,- është shprehur këngëtarja.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here