Tragjike, e moshuara bie nga kati i pestë i pallatit në Tiranë

Kliko per me shume info

Një e moshuar ka humbur jetën në mënyrë tragjike pasi ka rënë nga kati i 5 i pallatit.

Sipas njoftimit të Policisë, më datë 26.11.2017, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, ka rënë nga kati i pestë i pallatit dhe si pasojë ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në spital shtetasja Z.Z., 82 vjeçe, banuese në Tiranë.

Kliko per me shume info

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.