Beyonce dhe Eminem sjellin projektin e ri ‘Walk on Water’

Kliko per me shume info

Në të njëjtën ditë që Taylor Sëift nxori albumin, Beyonce bekoi fansat e saj me një këngë të re nga ajo dhe Eminem ‘ëalk on ëater’. Në këtë këngë ajo pranon pasiguritë e saj, duke mbajtur titullin si mbretëreshë.

Eminemi jep ndihmën e tij duke kënduar disa rrjeshta në R&B. Dëgjoni këngën dhe jepni mendimin tuaj se si ju duket.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.