Besi paralajmëron se do bëhen prindër: “Xhensila nuk ka më qejf për koncerte”

Kliko per me shume info

Menjëherë pas dasmës, u përhap me shpejtësi lajmi se Xhensila ishte shtatzënë. Aludimet filluan pas një fotoje të Xhensilës ku barku i dukej paksa i rrumbullakosur.

Sipas “Xing”, këto aludime ranë poshtë kur nëna e Besit e ftuar në një emision u shpreh se Xhensila i kishte thënë se për 2 vjet nuk kishte ndërmend.

Kliko per me shume info

Megjithatë duket se çifti kanë vendosur të mos presin më gjatë dhe i ftuar sot në “Wake up”, Besi ka zbuluar se ai dhe Xhensila po përgatiten që të sjellin në jetë një fëmijë.

“Xhensila nuk ka më kënaqësi as për koncerte, as për muzikë. Ajo e ndjen dhe ma ka shprehur se është gati për familje”, u shpreh Besi. “Ne po përgatitemi, po kur ta sjellë Zoti…”, shtoi ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.