Bes Kallaku respekton gjyshen, Xhensila i le vendin e parë në makinë

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka publikuar një foto e cila është komentuar shumë nga fansat e tij.

Ai ka qenë duke udhëtuar për në Kosovë me bashkëshorten tashmë, Xhensila Myrtezaj si dhe me gjyshen e tij Ijen.

Kliko per me shume info

Gjyshja e Besit e cila është bërë e njohur nga nipi i saj duket se ka fituar edhe respektin e dashurinë e Xhensilës.

LEXO EDHE:  Blerina Bombaj na njeh me të atin dhe tregon historinë e tij të dhimbshme

Xhensila duket se është shndërruar në një nuse shembullore.

Këtë e tregon fakti se teksa po udhëtonin të tre, ajo i ka lëshuar vendin e parë nënë Ijes dhe vetë është ulur mbrapa në makinë.

“Me zemrat për Kosovë” shkruan Bes Kallaku përbri fotografisë ku të tre shafqen shumë të gëzuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here