Bes Kallaku dhe Ilir Meta, bashkojnë forcat për “Javën e Fëmijëve Jetimë”

Kliko per me shume info

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot Bes Kallakun në ambjentet e Presidencës.

Me sa duket arsyeja e fortë që i bashkon të dy figurat e njohura të humorit dhe politikës është një eveniment i veçantë.

Kliko per me shume info

“Java e Fëmijëve Jetimë” ka bërë bashkë në Presidencë Ilir Metën dhe Bes Kallakun.

Lajmi është dhënë nga vetë presidenti në Facebook.

Jo vetëm shegët e Ijes janë të mrekullueshme. ?
Sot në Presidencë me Bes Kallakun për “Javën e Fëmijëve Jetimë”, shkruan presidenti Meta.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.