Berlusconi: E ndjek Milanin tani dhe më vjen keq për atë që shoh

Kliko per me shume info

Silvio Berlusconi nuk është më presidenti i Milanit por edhe pse e ka shitur pronësinë e klubit ai vazhdon të mbetet tifozi numër 1 i skuadrës kuqezi.

Ecuria shumë e dobët e Milanit në këtë sezon ka prekur edhe ish numrin 1 të 7-herë kampionëve të Europës.

Kliko per me shume info

Në një intervistë Berlusconi deklaroi se pavarsisht se nuk ka shkuar më në stadium për të parë ndeshjet e Milanit ai i ndjek kuqezinjtë nga televizioni dhe është bërë vërtetë keq duke parë paraqitjet e shëmtuara që ka dhuruar skuadra e Montellës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.