Berisha nxjerr videon, ja ku është takuar “Saimir Trafiku” me biznesmenin e arrestuar

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar një video, në të cilën tregon se ish-ministri i Brendshem, Saimir Tahiri njihej me biznesmenin e arrestuar nga policia e Elbasanit.

Biznesmeni Sota u kap në Elbasan me 863 mije euro dhe dy patentat e Tahirit.

Kliko per me shume info

Postimi i Berishes

Qytetari dixhital pershendet:
Miremengjes Noriega yne! Ja dhe dy miqte qe nuk e njohin njeri – tjetrin; Saimir Trafiku dhe Orest Sota.
Shikoni videon e meposhtme sa te panjohur jane!! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.