“Në makinën e 863 mijë eurove me Orest Sotën ishte një nga vëllezëit Habilaj, u la të ikte”

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha, përmes një denoncimi që bën në faqen e tij në Facebook, shprehet se në makinën e Sotës ishte dhe njëri nga vëllezërit Habilaj.

Ja statusi i Berishës:

Kliko per me shume info

A mori edhe vete Noriega nje çante me euro dhurate nga Saumir Trafiku per te mbyllur skandalin me Orst Soton?

Te dashur miq, te dhena te pakundershtueshme te dy ditve te fundit faktuan:

– Se ne makinen e Orest Sotes, byrazerit te Sajmir Trafikut nuk ishin dy, siç mashtroi Xhafa-Çako por
– kater persona, nga te cilet:
– Florian Habilaj dhe shoferi i Saimir Trafikut dhe se
– keta te dy kane marre me vete, para syve te policise, çantat qe permbanin mbi 3/4 e eurove ne makine dhe se
– Xhafa-Çako jane shperblyer shume rende per fshehjen e ketij rrembimi.

Sot qytetari dixhital informon se nje nga çantat plot euro ka perfunduar ne zyre te Norieges. Policia deri dje, per te humbur gurmet e vjedhjes u thoshte gazetareve se ajo nuk i preku parate sepse po te donte i merrte dhe nuk tregonte, duke harruar se me kete ajo sikur thoshte “hajdut jam, por kete radhe kujtoni se kam vedhur une?!” sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.