Berisha: Ja si i përgjigjen njerëzit e qytetëruar Noriegës

Kliko per me shume info

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video që ai gjykon se duhet të shërbejë si frymëzim për qytetarët e ndershëm, që të reagojnë ndaj qeveritarëve të korruptuar.

“Kjo eshte pergjigja e njerezve te qyteteruar per politikanet e korruptuar, – shkruan Berisha, – pushtetaret narkotrafikante si Noriega dhe banda e tij ne qeveri. Shikoni videon qe duhet te frymezoje cdo qytetar!”

Kliko per me shume info

video qe duhet te frymezoje cdo qytetar!

Kjo eshte pergjigja e njerezve te qyteteruar per politikanet e korruptuar, pushtetaret narkotrafikante si Noriega dhe banda e tij ne qeveri. Shikoni videon qe duhet te frymezoje cdo qytetar! sb

Posted by Sali Berisha on Samstag, 18. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.