Berisha/ “Dosjet kriminale e detyruan Ramën të dorëzohet para Tahirit”

Kliko per me shume info

Deputeti Sali Berisha e ka nisur fjalimin e tij duke i quajtur ministrat kumbarë të kanabisit.

Berisha e ka vënë theksin tek çështja e sigurisë kombëtare, pasi sipas tij siguria i bën më të parëndësishme çështjet e tjera.

Kliko per me shume info

“Sot denoncohet nga mediat e huaja narkoshteti. Opozita bëri shumë për parandalimin e instalimin të narkoshtetit në Shqipëri. Arkitekti i narkoshtetit Edi Rama filloi betejën për rrjeshtimin Shqipërisë në shtetet e drogës, është shprehur Berisha.

Sipas të njëjtit, Rama është dorëzuar para Tahiri për shkak të hipoteës dhe dosjeve të tij dhe iu detyroi juve të bllokoni drejtësinë, një akt që ska ndodhur në 27 vjet në këtë Kuvend.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.