Berisha/ “Dosjet kriminale e detyruan Ramën të dorëzohet para Tahirit”

Deputeti Sali Berisha e ka nisur fjalimin e tij duke i quajtur ministrat kumbarë të kanabisit.

Berisha e ka vënë theksin tek çështja e sigurisë kombëtare, pasi sipas tij siguria i bën më të parëndësishme çështjet e tjera.

Kliko per me shume info

“Sot denoncohet nga mediat e huaja narkoshteti. Opozita bëri shumë për parandalimin e instalimin të narkoshtetit në Shqipëri. Arkitekti i narkoshtetit Edi Rama filloi betejën për rrjeshtimin Shqipërisë në shtetet e drogës, është shprehur Berisha.

LEXO EDHE:  Imami, Topalli dhe Patozi kritika të forta Bashës: Po merr peng partinë

Sipas të njëjtit, Rama është dorëzuar para Tahiri për shkak të hipoteës dhe dosjeve të tij dhe iu detyroi juve të bllokoni drejtësinë, një akt që ska ndodhur në 27 vjet në këtë Kuvend.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here