Solli “Benz-in” e vjedhur nga Franca, arrestohet në portin e Durrësit 42-vjeçari

Kliko per me shume info

Një 42 – vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka pritur në portin e Durrësit një makinë e cila rezulton e vjedhur.

Bëhet me dije se makina ishte blerë nga 42 vjeçari me iniciale I.H, por rezultoi e vjedhur në Francë.

Kliko per me shume info

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për shtetasi I.H vjeç 42 banues në Durrës, pasi dyshohet se më datë 29.09.2017, ka pritur mjetin tip “Benz”, i cili rezultoi i vjedhur në Francë, më datën 06.11.2012. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 141/a i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.