Aksident i frikshëm në Tiranë, “Benz-i” përplas motorin dhe futet brenda dyqanit

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në kryeqytet.

Një makinë është përplasur me një motor në rrugën e Durrësit.

Kliko per me shume info

Përplasja ka qenë mjaft e fortë, e per pasoje makina tip benz ka perfunduar ne hyrjen e nje dyqani buze rruge, duke rrezikuar jete njerezish.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.