VIDEO/ “Benz-i” i parkuar përfshihet nga flakët në Tiranë

Një makinë tip “Benz” është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në rrugën “Ali Visha” në Tiranë.

Shkaku i djegies së automjetit është ende i paqartë, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Kliko per me shume info

Zjarrëfikëset kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Burime bëjnë me dije se automjeti ka qenë i parkuar në momentin që është përfshirë nga flakët.

LEXO EDHE:  Përplas për vdekje kalimtarin dhe largohet nga vendngjarja, policia në ndjekje të shoferit

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here