“Benz-i” del nga rruga në Elbasan, aksidentohen 4 persona

Kliko per me shume info

Gazmir Kasa, 47 vjeç banues në fshatin Jagodinë eshte arrestuar nga Policia e Elbasanit pasi, në rrugën rurale në fshatin Mjekës duke drejtuar mjetin tip “Benz” me targa AA 809 MJ, ka dalë nga rruga.

Si pasojë, është aksidentuar vetë drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët, shtetasit A.K., 31 vjeç, L.D., 40 vjeç dhe I.K., 16 vjeç banues në fshatin Jagodinë, të cilët ndodhen në spitalin kirurgjik Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Shkelja e Rregullave të Qarkullimit Rrugor” parashikuar nga neni 290 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.