FOTO/ Aksident në Vlorë, “Benz-i” futet brenda në dyqan

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Policia bën me dije se mjeti tip Benz, i drejtuar prej shtetasit E.D., 42 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me dyqanin e shtetasit E.B.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ”Sulejman Delvina”, pranë vendit të quajtur “Kryqëzimi i 7 Pallateve”.

Njoftimi i policisë:

LEXO EDHE:  Punëdhënësi më i madh gjerman kërkon punëtorë, nëse plotësoni dy kushtet paguheni 30 mijë euro

Më datë 30.11.2017, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në rrugën ”Sulejman Delvina”, pranë vendit të quajtur “Kryqëzimi i 7 Pallateve”, ka ndodhur një aksident.

Policia ka shkuar pranë vendit të ngjarjes dhe nga verifikimi paraprak ka rezultuar se mjeti tip Benz, i drejtuar prej shtetasit E.D., 42 vjeç, ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me dyqanin e shtetasit E.B., i cili në atë moment ishte duke hapur qepenin e dyqanit.

LEXO EDHE:  Vettingu i policisë në kolaps, 2 mijë efektivë rrezikojnë përjashtimin

Shtetasi E.B., ka shkuar në Spiatal për ndihmë mjekësore, por jo si pasojë e ndonjë dëmtimi të aksidentit por sepse ka pasur probleme kardiake.

Ka vetëm dëme materiale.Specialistët e Policisë Rrugore kanë vijuar procedurat administrative ndaj shtetasit E.D., sipas procedurave standarte.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here