Bebe Rexha, ndezi paradën e falenderimeve

Kliko per me shume info

Bebe Rexha ishte pjesë e festimeve me rastin e Ditës së Falënderimeve.

Gjatë paradës në Neë York, këngëtarja me origjinë shqiptare ndezi atmosferën me këngën “Meant To Be”, një bashkëpunim me Florida Georgia Line.

Kliko per me shume info

Rexha, e hipur mbi një platformë, që simbolizonte qytetin e Neë Yorkut, shkëlqeu me performancën, por dhe me veshjen tërësisht të kuqe, duke kaluar mes njerëzve që qëndronin anës rrugës dhe e duartrokisnin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.