Baballarë të përkushtuar/Florjan Binaj dhe Irgen Çela rrëfejnë historitë e tyre

Kliko per me shume info

Dy aktorët e “Portokallisë” që na bëjnë të qeshim çdo të dielë, Florian Binajn dhe Irgen Çelën, të cilët këtë mëngjes ishin të ftuar në Wake Up.

Krahas roleve me të cilat kanë spikatur në spektaklin e humorit, si “dy policët” e sidomos “babë e bir” ata janë ndalur edhe tek “roli” i tyre në jetën e përditshme; në atë të baballarëve. Flori është babai i një vajze dhe një djali, ndërsa Irgeni i një vogëlushi 2-vjeçar.“Nuk u lexojmë përralla çdo ditë”, shprehen ata.

Kliko per me shume info

Por Flori tregon se ka qenë i përkushtuar gjatë periudhës së shtatzanisë së bashkëshortes së tij. Madje ai thotë se ka qenë aq i fiksuar sa ka asistuar edhe në lindjen e fëmijës së dytë, pasi tek i pari nuk arriti të siguronte lejen për të hyrë në sallën e lindjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.