Avokati i biznesmenit Sota: 863 mijë Eurot do përdoreshin për operacionin e të ëmës

Kliko per me shume info

Avokati i Orest Sotës, Fatmir Braka, i ftuar në studion e “Opinion” në Tv Klan ka treguar se 863 mijë Eurot e gjetura në makinë do të përdoreshin për nënën e tij të sëmurë.

Ai ka nxjerrë sot një tjetër teori për këto para, pasi u shpreh se do të përdoreshin për operacionin e nënës së sëmurë.

Kliko per me shume info

“Unë ndoshta nuk jam i autorizuar për ta thënë këtë, por Lefter Sota ka një grua të sëmurë, dhe paratë do të përdoreshin për një operacion shumë të veçantë të sajin”, deklaroi ai.

1 COMMENT

  1. te rrofte shkolla e ppsh.ke mendjen e malle “sikur je nje avokat me fame”por cfare fole sonte ne opinion dole krejtesisht gomar.mir ja ben qe i vjel leket sotes se te vjedhura i ka,por nuk dite asnje menyre ta mbroje.tregove sa te vlen lekura

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.