Britani/ Avioni dhe helikopteri përplasen në ajër, raportohet për numër të madh viktimash

Kliko per me shume info

Një avion dhe një helikopter janë përplasur pasditen e sotme në Buckinghamshire në Britani. Mësohet se të dyja mjetet ajrore janë përplasur në fluturim. Banorët e zonës kanë dëgjuar zhurma të tmerrshme dhe kanë dalë menjëherë të shqetësuar.

Kliko per me shume info

Copëzat e mjeteve kanë rënë në një pyll, ku forca të shumta zjarrëfikësish dhë policie janë paraqitur në vend. Sipas të dhënave paraprake, mësohet se ka një numër të madh viktimash, numri i të cilëve pritet të konfirmohet në vijim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.