Atentati me eksploziv në Vlorë, identifikohet shoferi i plagosur, ja emri

Kliko per me shume info

Një i ri ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm pasi makina me të cilën ai po udhëtonte ka shpërthyer si nga shpërthimi i një eksplozivi.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si ‘Bishti i Kalldrëmit’ në qytetin bregdetar.

Kliko per me shume info

Burime nga policia thanë se i plagosuri ka marrë dëmtime në të dy këmbët. Ai është identifikuar si Ines Hajrulla dhe është 25 vjeç.

I plagosur rende Ines Hajrulla.Atentat me lende shperthyese prane Bishtit te kalldremit

Posted by Gjashtë Plus Një Vlora Televizion on Montag, 27. November 2017

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.