Ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por ai akoma vazhdon ti shprehë dashurinë

Kliko per me shume info

Ndarja e Xhenit dhe Benardit është një nga lajmet më të diskutuar së fundmi. Por, edhe pse të ndarë ata vazhdojnë të komentohen sërish.

Ish-banorët e Big Brother i dhanë fund lidhjes së tyre pak ditë më parë, duke hequr kështu dorë edhe nga gara e kërcimit në “Dance ëith Me”

Kliko per me shume info

Ndërsa Xheni është rikthyer në Itali, dhe Benardi vazhdon jetën e tij në kryeqytet, duket se po i’a ndjenjë mungesën njëri-tjetrit.

Është pikërisht Benardi, ku përmes një fotoje në Instastory tregon se Xheni po i mungon. Ish-banori shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën e Xhensilës “High love”, ndërsa në foto shkruan “Ti je my…”, ndërsa vazhdimi i këngës është “my love”.

Ndërkohë më herët Benardi postoi në Instagram të gjitha kupat që kishte fituar me Xhenin në “Dance With Me”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.