Arta Bajramin as shtatëzania nuk e ndaloi, shfaqet me taka dhe linja perfekte në muajin e tetë (Foto)

Kliko per me shume info

Arta Bajrami dhe një muaj do të sjellë në jetë fëmijën e saj.

Këngëtarja e mirënjohur, ka kohë që ka konfirmuar publikisht se është në pritjen e ëmbël, por ajo që na ka bërë të çuditemi është se edhe pse shtatzënë ajo është në formë shumë të mirë fizike dhe linjat e saj janë shumë në formë.

Kliko per me shume info

Të paktën kështu mund ta vëreni përmes një fotografie që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo duket shumë bukur ku edhe ka treguar se është në muajin e tetë të shtatzënisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.