Arrestohet shqiptari, i gjenden 11.5 kg kokainë në shtëpi

Kliko per me shume info

Policia italiane bën me dije se mbi 11 kilogramë kokainë u gjetën në shtëpinë e një 31-vjeçari shqiptar, banues në zonën e Corticellas në periferi të Bolonjës.

Apartamenti u bastis të hënën si pjesë e një hetimi më të gjerë të koordinuar nga prokuroria, por lajmi u bë publik të premten.

Kliko per me shume info

Kokaina kishte cilësi tepër të lartë dhe një peshë prej 11.5 kilogramë ishte e fshehur në një dollap me fund të dyfishtë të shtetasit të identifikuar nga policia italiane me emrin Besian Elezaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.