Arrestohet aktorja e njohur, rreh burrin e saj. Kishte nxjerrë djalin shëtitje

Ndonëse janë femrat ato që bien shpesh pre e dhunës fizike nga meshkujt, vitet e fundit kanë filluar të prishen balancat mes këtij raporti. Ndosh shpesh që të jenë burrat ata që të kërkojnë ndihmë nga polica pasi gratë ushtrojnë dhunë ndaj tyre.

Në një histori të tillë është bërë protagoniste edhe aktorja e njohur e serialit “Glee”, Naya Rivera, e cila ëhtë arrestuar pas dhunës që ka ushtruar ndaj bashkëshortit, Ryan Dorsey. Ky i fundit ka marrë në telefon policinë, ku u ka kërkuar ndihmë.

LEXO EDHE:  Avionët turq rrethojnë helikopterin e Kryeministrit Tsipras
Kliko per me shume info

Ryan u shpreh se gruaja e tij e kishte qëlluar me grusht në kokë dhe në fytyrë, teksa kishin nxjerr djalin shëtitje. Aktorja nuk ka dhënë asnjë sqarim për këtë, por vetëm ka deklaruar se do të marrë një avokat.

Naya dhe Ryan kanë së bashku një djalë 2 vjeç dhe mesa kuptohet lidhja e tyre martesore ka probleme të mëdha, teksa degradoi në dhunë.

LEXO EDHE:  HORROR/ Babai ia "dhuron" vajzën dy shokëve të tij, e mbyllin dhe e përdhunojnë për 18 orë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here