Arrestohet 68-vjeçari, lëvizte me dokumenta false

Kliko per me shume info

Një 68 vjeçar është kallëzuar për falsifikim dokumentash, pasi ka drejtuar automjetin duke përdorur leje drejtimi falso.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për 68 vjeçarin nga Tepelena me iniciale GJ.K, i cili u kap nga efektivët e policisë një ditë më parë.

Çështja po hetohet nga organi i akuzës dhe më pas pritet të shkojë në Gjykatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.