Arrestohet 68-vjeçari, lëvizte me dokumenta false

Një 68 vjeçar është kallëzuar për falsifikim dokumentash, pasi ka drejtuar automjetin duke përdorur leje drejtimi falso.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për 68 vjeçarin nga Tepelena me iniciale GJ.K, i cili u kap nga efektivët e policisë një ditë më parë.

Çështja po hetohet nga organi i akuzës dhe më pas pritet të shkojë në Gjykatë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here