Drogë me mushka drejt Malit të Zi, arrestohen dy persona, 3 të tjerë në kërkim

Ne kuader te operacionit policor “Ndalesa e Fundit” ku u bë arrestimi në flagrancë i dy personave dhe u shpallen ne kerkim 3 te tjere, policia ka publikuar edhe emrat e ketyre te fundit si dhe pamjet e operacionit.

Njoftimi i policise

Kliko per me shume info

Sot me datë 15.11.2017 nga efektivet e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër në bashkëpunim me efektivët e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe u finalizua me sukses operacioni policor “Ndalesa e Fundit” ku u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve:

LEXO EDHE:  Gruaja nga Fieri bën për spital burrin 8 vjet më të madh se vetja

Fatbardh Hoxha 26 vjeç, banues në Komes, Fushë Krujë

Kledi Xeka 29 vjeç, banues në fshatin Halilaj, Fushë Krujë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here