Arrestimi i Orest Sotës në Elbasan, iu gjetën 2 patenta me emrin e Tahirit

Kliko per me shume info

Policia e Elbasanit ditën e sotme ka arrestuar Orest Lefter Sota, ndërsa i janë gjetur dy dëshmi aftësie për drejtim automjeti në emër të Saimir Tahirit.

Panorama, nga burime të sigurta shkruan:

Kliko per me shume info

“Me datë 01/11/2017 është arrestuar nga policia e Elbasanit shtetasi Orest Lefter Sota sepse nuk i ka ndaluar postbllokut të policisë.

Gjatë kontrollit në automjet i janë gjetur dhe sekuestruar 800 mijë Euro dhe dy dëshmi aftësie për drejtim automjeti në emër të Saimir Tahirit. Ky rast nuk është bërë publik në njoftimet që bën policia.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.