“Shumë shpejt do kërkohet arrestimi i një deputeti tjetër, doli në përgjime”

Prokuroria po heton një tjetër deputet, dhe pritet që t’i komunikohet masa e arrestit. Kështu u shpreh gazetari investigativ Artan Hoxha, teksa theksoi se ky deputet është kapur rastësisht, kur po përgjohej një grup kriminal.

Hoxha aludon se prokuroria mund të jetë duke e ruajtur këtë ngjarje për më vonë.

Kliko per me shume info

“Ka patur aq shumë ngjarje sa nuk po arrijmë as të analizojmë si ngjarje, dhe jo më t’i thellojmë. Një deputet tjetër, funksionar i rëndësishëm i administratës shtetërore është kapur rastësish, është regjistruar, teksa po përgjohej një grup kriminal.

LEXO EDHE:  Edi Rama: Në Shkodër vetëm këtë javë i kam gjetur punë 65 personave…

Nuk dihet se çfarë do bëjë prokuroria me atë, dhe mbase e ka ruajtur si gur të fundit. Dhe do të kemi shumë shpejt një deputet tjetër që t’i komunikohet masa e arrestimit” – u shpreh Artan Hoxha në emisionin “Të paekspozuarit”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here