Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet 37-vjeçari nga Ksamili

Kliko per me shume info

Policia ka arrestuar një person pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Personi i arrestuar është shtetasi A. Kalemi, 37-vjeç, banues në Ksamil.

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Sarandë, e kanë arrestuar 37-vjeçarin për veprën penale ”Dhunë në familje”.

Kliko per me shume info

Shtetasi i lartë përmendur ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij shtetases V.K., 36 vjeçe. Materialet hetimore në lidhje me rastin iu referuan Prokurorisë ndaj shtetasit për veprime të mëtejshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.