EMRI/ Çoi të miturën në hotel dhe kreu marrëdhënie seksuale, arrestohet i riu në Durrës

Kliko per me shume info

Nje i ri u arrestua nga policia pasi ka kryer marredhenie me nje vajze vetem 13-vjece. Policia e Durresit ben me dije se ka arrestuar ne flagrance shtetasin Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

Njoftimi i policise

Kliko per me shume info

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin

• Alfred Tereziu 32 vjeç, banues në Tiranë.

Tereziu dyshohet se në një hotel ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mitur me inciale D.P. 13 vjeçe, banuese në Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me te mitur“parashikuar në nenin 100 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.