Alketa Vejsiu lë Klanin për Mediaset? Reagon për herë të parë moderatorja: Ja e vërteta

Kliko per me shume info

Ditët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes lajmi i dhënë nga Vera Grabocka, se Alketa Vejsiu do t’i bashkohet Mediaset.

U përfol se moderatorja do ta lërë Klanin. Mirëpo tashmë ka reaguar vetë Alketa e cila mohon zërat se ajo do të lërë Shqipërinë dhe Klanin. Ajo shkruan se nuk do ta lërë Klanin por as nuk mohon faktin se do të marrë pjesë në një projekt në Mediaset.

Kliko per me shume info

“Nuk do ta le as Shqiperine as Klanin! Por premtoj qe ne rastin me te pare pertej kufijeve do ta them me shume krenari ne shqip “Jam shqiptare!”… I detyrohem shume Shqiperise dhe shqiptareve qe me bene kjo qe jam!

Vazhdojme normalisht jeten por me nje qasje globale qe thjesht kapercen kufijte e vendit tone… Perqafime te gjitheve dhe me uroni fat!”, shkruan moderatorja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.